Акумулаторен саблен трион Bosch GSA 12V-14 - без батерия и зарядно - 060164L902
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 060164L902
- Тегло: 1.20 кг.
- EAN: 3165140603836
Доставя се без акумулаторна батерия и зарядно устройство.
Буталният трион GSA 12V-14 е много лек (само 1,2 кг), удобен и мощен безжичен трион в джобен формат. Проектиран за рязане на дърво и дървесни материали, стомана, цветни метали и всякакви пластмаси, и благодарение на малките си размери (3 пъти по-малки от стандартния саблерен трион), той е идеален инструмент за всички трионни работи на тесни и трудно достъпни места. Литиево-йонната технология прави триона GSA 12V-14 не само компактен, но и изключително ефективен - максималната дълбочина на рязане в масивно дърво е 65 мм. Трионът е оборудван с най-новите системи против претоварване - системата ECP.
Електронната система за защита на BOSCH (ECP) (Electronic Cell Protection), благодарение на която експлоатационният живот на акумулатора и двигателя е удължен няколко пъти
Държачът на инструмента със системата BOSCH SDS гарантира бърз и лесен монтаж и демонтаж на режещия лист без използване на допълнителни инструменти
Големи максимални дълбочини на рязане (до 65 мм !!!) спрямо лекото тегло (само 1,2 кг)
Много удобен и лесен за използване главен превключвател с електронно регулиране на скоростта, осигуряващ плавен старт и пълен контрол
Тънката и много ергономична дръжка е покрита с неплъзгащ се, меко захващащ материал
Вграден индикатор за претоварване
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 3000 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Дължина х Височина | 286/132 мм |
| Бърза смяна на ножа | Да |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 мм |
| Дълбочина на рязане в алуминий | 50 мм |
| Баркод | 3165140603836 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Триони
- Саблен трион
- Идея за подаръци
- Промоция
- Машини