Акумулаторен прободен трион зеге Bosch GST 12V-70 без батерия - 06015A1001
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06015A1001
- Тегло: 1.50 кг.
- EAN: 3165140711463
Акумулаторен прободен трион зеге Bosch GST 12V-70 без батерия и зарядно устройство, доставя се в картонена кутия с 2бр нож за зеге и вложка за L-BOXX
Изключително компактен и лек 12 V професионален прободен трион.
Изключително компактният и лек акумулаторен трион осигурява перфектно боравене и перфектно водене в извити линии
Висока производителност: бърза скорост на рязане и дълго време на работа благодарение на батерията 2,5 Ah
ергономично положение на дръжката - точно до линията на рязане - позволява изключително прецизно рязане
Оптималният дизайн позволява удобно рязане отдолу
Изключително малка обиколка на дръжката позволява удобна и без умора работа
Издръжлива алуминиева основа, покрита с пластмаса, осигурява по-добри плъзгащи свойства и предпазва деликатните повърхности от повреда
Перфектна видимост на линията на рязане благодарение на допълнителния LED диод
EMP (електронна защита на двигателя) предпазва двигателя от претоварване, гарантирайки дълъг експлоатационен живот
Електронна система за защита на клетките ECP (Electronic Cell Protection): предпазва батерията от претоварване, прегряване и пълно разреждане на клетките
Тристепенното трептене ви позволява да режете, без да натрошавате материала
Информация за продукт
Много компактен лек и удобен акумулаторен прободен трион зеге Bosch GST 12V-70. Голяма точност при рязане поради хващане изключително близо до линията на рязане. Bosch GST 12V-70 позволява отлична видимост към линията на рязане благодарение на допълнително включващ се, ярък светодиод.3-степенно махаловидно движение за рязане без разкъсване. Електронната защита на мотора (EMP) предпазва мотора от претоварване и осигурява голяма експлоатационна продължителност.
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 2800 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Дълбочина на рязане в дърво | 70 мм |
| Дълбочина на рязане в алуминий | 3 мм |
| Дълбочина на рязане в стомана | 3 мм |
| Рязане под наклон | 45 |
| Баркод | 3165140711463 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Триони
- Прободен трион тип зеге
- Промоция
- Машини