Трион кръгов с герунг Makita LS0815FL 1400W, 216x30 мм - LS0815FL
Спрян
Трион кръгов с герунг Makita LS0815FL 1400W, 216x30 мм - LS0815FL
1,255.00€ (2,454.57 лв)
Без данък: 1,255.00€ (2,454.57 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Makita
- КОД: LS0815FL
- Тегло: 14.10 кг.
Трион кръгов с герунг Makita LS0815FL или познат като настолен циркуляр за дърво Makita LS0815FL е с мощност 1400W
Информация за продукт
Ръкохватката на Makita LS0815FL е с меко противоплъзгащо покритие. По-голяма дълбочина на рязане благодарение на специален механизъм. Двоен водещ механизъм. Опората на Makita LS0815FL се настройва без инструменти. Ъгъл на герунг 52о ляво и 60о дясно.Диска се сменява много лесно. Лесно блокиране при косо и наклонено отрязване.
Обороти на празен ход 5 000 min-1
Капацитет на рязане при 0° 65 x 305 mm
Капацитет на рязане при наклон 45° 50 x 305 mm
Регулиране на скосяването 52 ° ляво / 60 ° дясно
Регулиране на наклона 47 ° ляво
Диаметър на режещия диск 216 mm
Отвор на режещия диск 30 mm
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 5000 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 216/30 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Стационарни машини
- Настолни циркуляри за дърво
- Машини