Перфоратор Makita HR2470, 2.4J - 780W
Перфоратор Makita HR2470, 2.4J - 780W
152.88€ (299.01 лв)
Без данък: 152.88€ (299.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: HR2470
- Тегло: 5.00 кг.
Номинална мощност: 780W
Обороти на празен ход: 0 - 1100 об./мин
Честота на ударите: 0 - 4500 уд/мин
Енергия на удара (EPTA): 2,4 джаула
Макс. ø в стомана: 13 мм
Макс. ø в дърво: 32 мм
Макс. ø в бетон: 24 мм
Макс. ø в бетон с боркорона 35 - 54 mm
Тип държач за инструменти: SDS-PLUS
Размери (обща дължина): 370 мм
Тегло (EPTA): 2.9 - 3.3 кг
Вид на хода: електропневматичен
Информация за продукт
Перфоратор Makita HR2470 е със сила на удара 2,4 джаула.
Той намира приложения както за професионално изполване, като поставяне на топлоизолация, така и в дома при пробиване на отвори в бетон и леки къртения.
Лекият перфоратор Макита HR2470 е с мощност 780W - предназначен за ударно пробиване и къртене, идеален както за домашна, така и за по-тежка работа. Мощен удар, регулируема позиция на длетото и 3 работни функции дават широка гама от приложения. Удобството при работа се гарантира от две удобни, гумени дръжки с неплъзгаща се повърхност.
Новият пусков ключ осиурява еднакъв въртящ момент при въртене надясно и наляво
Зигзагообразният ротор и новият ударен болт позволяват употребата на Перфоратор Makita HR2470 при най-тежки условия
Електроника, реверс и плъзгащ се пусков ключ
Пробиване, ударно пробиване или обработка с длето
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 780 W |
| Обороти на празен ход | 1100 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 32 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 24 мм |
| Макс.Ø на проб. с боркорона | 65 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Енергия на удара | 2.4 J |
| Удари в минута | 0 - 4500 уд/мин |
| Куфар | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Промоция
- Пролетна Разпродажба
- Машини