Настолен циркуляр с герунг Makita MLS100 1500W, 4200об., диск ф255х30 мм - MLS100
Спрян
Настолен циркуляр с герунг Makita MLS100 1500W, 4200об., диск ф255х30 мм - MLS100
599.00€ (1,171.54 лв)
Без данък: 599.00€ (1,171.54 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Makita
- КОД: MLS100
- Тегло: 14.70 кг.
Трион кръгов с герунг Makita MLS100 или познат като настолен циркуляр за дърво Makita MLS100 е с мощност 1500W
Информация за продукт
Настолният циркуляр Makita MLS100 разполага с много здрава и масивна конструкция за прецизни и точни разрези.Makita MLS100 позволява наклон на главата от 0 до 45 градуса наляво.Машината е снабдена с електронна спирачка и изключвател,което гарантира безопасност.Настолният циркуляр Makita MLS100 има завъртащ се плот наляво и надясно до 45° с фиксирани позиции при 0°, 15°, 22.5°, 31.6°, и 45°.Машината дава възможност за свързване към външна аспирация.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1500 W |
| Обороти на празен ход | 4200 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Свързване към прахосмукачка | Да |
| Рязане под наклон | 45 |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 255 мм |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Стационарни машини
- Настолни циркуляри за дърво
- Машини