Перфоратор Makita HR2800, 800W, 28 mm, SDS - Plus - HR2800
Спрян
Перфоратор Makita HR2800, 800W, 28 mm, SDS - Plus - HR2800
542.00€ (1,060.06 лв)
Без данък: 542.00€ (1,060.06 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Makita
- КОД: HR2800
- Тегло: 3.60 кг.
С мощност на двигателя от 800W. L-образна и компактна форма.
Информация за продукт
Този перфоратор Makita HR2800 дава възможност за избиране между три режима на работа : пробиване, ударно пробиване или къртене.Защитен от прах SDS-PLUS захват Електроника, реверс и плъзгащ се пусков ключ. Makita HR2800 има L-образна форма на корпуса, осигуряваща максимално добър захват.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 1100 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 32 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 28 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години |
| Енергия на удара | 2.9 J |
| Удари в минута | 4500 уд/мин |
| Куфар | Да |
| Напрежение | 220V |
| LED работна светлина | Да |
| Режим на работа | Ударно Пробиване, Пробиване, Къртене |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Машини