Ъглошлайф Bosch GWS 1400, 1400 W, ф125 - 0601824806
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0601824806
- Тегло: 2.20 кг.
- EAN: 4053423237610
Възможни варианти
Номинална консумирана мощност 1 400 W
Обороти на празен ход* 11.000 min-1
Ø на диска 125 mm
Отдавана мощност* 820 W
Резба на шпиндела M14
Гумен шлифовъчен диск, Ø125 mm
Чашковидна четка, Ø70 mm
Тегло*2,2 kg
Информация за продукт
Ъглошлайф Бош GWS 1400 оптимизирано охлаждане на мотора – за висока издръжливост на претоварване
Кожух със защита срещу завъртане – издръжлив и при спукан диск
Constant Electronic – поддържа постоянна скорост дори при натоварване. Благодарение на малкия си размер и новата система за охлаждане на двигателя, той може да се използва за работа при много големи натоварвания. Удобен, оптимално оформен, лек и същевременно много мощен ъглошлайф с мощен двигател от 1400 W. Вградената система BOSCH Constant Electronic осигурява постоянна скорост независимо от степента на натоварване, като по този начин системата контролира скоростта и автоматично задава така че изходната скорост да е 11 000 оборота в минута, освен това тази система ограничава стартовия ток, така че да може да се използва в стандартни битови електрически инсталации.
Система за бързо регулиране на защитния капак без използване на допълнителни инструменти, специално бронирани намотки на двигателя.
Най-новият двигател CHAMPION - това е последно поколение двигатели BOSCH, отличаващи се с много висока устойчивост на високи температури
Антиротационен предпазител - е най-новата система за монтиране, сваляне и позициониране на предпазителя, която гарантира максимална безопасност при работа. Благодарение на него отломките на материала не представляват заплаха за потребителя, а в случай на счупване на диска капакът не променя позицията си.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 125мм |
| Номинална Мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 11000 мин-1 |
| Отдавана мощност | 800 W |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Резба на шпиндела | M14 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Железария
- Интериор
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 125мм
- Машини