Ъглошлайф Bosch GWS 24-230 P 2400 W - 06018C3100
-25%
Ъглошлайф Bosch GWS 24-230 P 2400 W - 06018C3100
Дни
Часа
Мин
Сек
165.00€ (322.71 лв)
220.00€ (430.28 лв)
Без данък: 165.00€ (322.71 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06018C3100
- Тегло: 5.70 кг.
- EAN: 4059952556062
Номинална консумирана мощност 2.400 W
Обороти на празен ход 6.500 min-1
Резба на шпиндела M14
Ø на диска 230 mm
Чашковиден диск, Ø 140 mm
Информация за продукт
Затягащ фланец
Затягаща гайкаКартонена кутия
Допълнителна дръжка
гаечен ключ
Предпазен капак
Ъглошлайф Bosch GWS 24-230 P е с диаметър на диска 230 mm. Снабден с нов патентован мотор с мощност 2400 W, има голяма издръжливост на претоварване и предоставя до 2 пъти по-висока производителност при снемане на материал
Прецизно проектирана механична система заедно с допълнителната ръкохватка Vibration Control намаляват вибрациите за работещия с 13 %
Мекото покритие на задната ръкохватка подобрява захващането и управлението на инструмента при работа
Повишена защита на потребителя благодарение на PROtection превключвател (защитен прекъсвач)
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 230мм |
| Номинална Мощност | 2400 W |
| Обороти на празен ход | 6500 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Дължина х Височина | 480х140 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 230мм
- Машини