Акумулаторна бормашина / винтовер DWT ABS-14,4 C - 2 - ABS-14,4 C - 2
Провери наличност
Акумулаторна бормашина / винтовер DWT ABS-14,4 C - 2 - ABS-14,4 C - 2
85.95€ (168.10 лв)
Без данък: 85.95€ (168.10 лв)
- Наличност: Провери наличност
- Производител: DWT
- КОД: ABS-14,4 C - 2
- Тегло: 1.61 кг.
Компактен и ергономичен акумулаторен пробивен винтоверт с напрежение от 14.4V.
Информация за продукт
Акумулаторна бормашина / винтовер DWT ABS-14,4 C - 2 разполага със електроника за контрол на скоростта.Бързо стягащ се патронник,моделът има и реверс.Многостепенно регулиране на въртящия момент с фиксирани позиции за пробиване.LED работно осветление за по голямо удобство на работа.Този модел на DWT има и регулатор на въртящия момент с 18 степени на настройка спрямо обработваната повърхност.
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 600 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 24 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 15 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Батерия | 14.4 NiCd 1.5Ah |
| Напрежение | 230V |
| Време за зареждане | 4-6 часа |
| Регулиране на въртящ момент | 18 позиции |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 14.4V
- Машини