Акумулаторна тревокосачка Bosch Rotak 43Li 43cm, 36V 4.0Ah - 06008A4500
- Наличност: Спрян
- Производител: Bosch Hobby
- КОД: 06008A4500
- Тегло: 13.70 кг.
Акумулаторна тревокосачка Bosch Rotak 43Li 43cm, 36V 4.0Ah има повече мощност благодарение на мощния 36 V/2,6 Ah High Power литиево-йонен акумулатор
Отлична производителност на косене и събиране на валяк благодарение на закалените остриета и иновативната технология на засмукване
Ергономични дръжки за лесно боравене
Моторът Powerdrive LI + реже дори при най-тежките условия
50-литровият кош улеснява събирането на трева и осигурява по-дълго време на цикъл
Иновативният гребен позволява на тревата да се реже точно до ръба
LeafCollect върши работата по събиране на паднали листа
Информация за продукт
Мощност без кабел. „Efficient Energy Management“ увеличава продължителността на работа с до 15 % Малко тегло за лесна работа Сгъваеми ръкохватки за компактно съхранение Иновационен гребен за трева. Косене покрай зидове, лехи и близко до ръба на тревните площи
Характеристики
| Характеристики | |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Гаранция | 1 година, 2 години |
| Батерия | 36V Li-Ion |
| Време за зареждане | 1 часа |
| Широчина на косене | 43 см |
| Височина на косене | 20 – 70 mm мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 50 литри |
| Регулиране на височината на косене | 10 кратно, централно |
| Режеща система | Сърповидни ножове |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Косачки