Акумулаторни бормашини - винтоверти(Li-ion) ABS-14.4 BLI - 2 BMC , DWT - ABS-14.4 BLi - 2 BMC
Провери наличност
Акумулаторни бормашини - винтоверти(Li-ion) ABS-14.4 BLI - 2 BMC , DWT - ABS-14.4 BLi - 2 BMC
127.77€ (249.90 лв)
Без данък: 127.77€ (249.90 лв)
- Наличност: Провери наличност
- Производител: DWT
- КОД: ABS-14.4 BLi - 2 BMC
- Тегло: 1.60 кг.
Компактен и ергономичен акумулаторен пробивен винтоверт. Напрежение на акумулатора 14.4 V. Регулатор на въртящия момент. Качествен бързозатягащ патронник. Електронен контрол на скоростта. Реверсивен превключвател. LED осветление. Гумирана ръкохватка за удобство при работа. 2 броя акумулаторни батерии.
Информация за продукт
Регулатор на въртящия момент за оптимална настройка спрямо обработваната повърхност
Качествен бързозатягащ патронник
Многостепенно регулиране на въртящия момент с фиксирани позиции за пробиване
Електронен контрол на скоростта
Дясно и ляво въртене
Защита от пренатоварване на II-ра скорост
LED работно осветление
Гумирана ръкохватка за удобство при работа
Държач за аксесоари
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1400 мин-1 |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 28 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 22 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Куфар | Да |
| Батерия | Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 – 400 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0 - 1400 мин-1 |
| Време за зареждане | 1 часа |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Промоция
- Машини