Бойлер стоящ 150 л, две серпентини, електронно управление, неръждаем - 72280FWHS2Ek
Няма наличност
Бойлер стоящ 150 л, две серпентини, електронно управление, неръждаем - 72280FWHS2Ek
734.73€ (1,437.01 лв)
Без данък: 734.73€ (1,437.01 лв)
- Наличност: Няма наличност
- Производител: Елдом - Варна
- КОД: 72280FWHS2Ek
- Тегло: 60.00 кг.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 3000 W |
| Гаранция | 5 години |
| Номинален Обем | 150 |
| Номинално Напрежение | 220-230 V |
| Номинално налягане бойлер | 0.8 MPa |
| Начин на загряване на водата | Електрически нагревател + два топлообменника |
| Площ на топлообменниците | 0.41/0.94 кв.м |
| Габаритни размери ØxH | 565x1132 мм |
| Височина x Ширина х Дълбочина | 1132 x 565 x 565 мм |