Циркуляр настолен 1500W, 216mm, AEG PS216L - 44094
Спрян
Циркуляр настолен 1500W, 216mm, AEG PS216L - 44094
735.00€ (1,437.54 лв)
Без данък: 735.00€ (1,437.54 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: AEG
- КОД: 44094
- Тегло: 3.70 кг.
Моторът с мощност 1400 вата осигурява 5000 об / мин, произвеждайки бързо рязане през най-здравия материал
Видимост на линия на рязане с LED светлина и лазер
Фиксатор с фиксираща плоча
Стоп за дълбочина на острието за приложения на рязане на изкопи
Регулиране на дълбочината на острието
Митра наляво / надясно - 50 °
Макс. капацитет на рязане 0 скосяване / 45 скосяване [mm] - 36x305
Макс. капацитет на рязане 0 скосяване / 90 скосяване [mm] - 36x215
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1500 W |
| Обороти на празен ход | 5000 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Лазерно насочване | Да |
| Свързване към прахосмукачка | Да |
| Рязане под наклон | 47 ° |
| Дълбочината на рязане при 90° | 65 мм |
| Дълбочината на рязане при 45° | 36 мм |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 216/30 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Стационарни машини
- Настолни циркуляри за метал
- Машини