Електрическа косачка Einhell GC-SA 1231 - 3420620
Спрян
Електрическа косачка Einhell GC-SA 1231 - 3420620
232.00€ (453.75 лв)
Без данък: 232.00€ (453.75 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Einhell
- КОД: 3420620
- Тегло: 8.80 кг.
С мощност от 1200W.
Информация за продукт
Тази електрическа косачка Einhell GC-SA 1231 е оборудвана с траен, тих електродвигател с мощност 1200 W, което го прави издръжлив за косене на големи тревни площи.Einhell Einhell GC-SA 1231 се отличава с модерен дизайн, компактен, здрав и супер лек дизайн, изработен от висококачествена пластмаса и е лесно да се управлява.Предпоръчва се за обработка на тревна площ до 300кв/м.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1200 W |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Широчина на косене | 31 см |
| Височина на косене | 3/9 мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 28 литри |
| Баркод | 4006825603804 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Косачки