Електрическа косачка Райдер RD-LM34 - 2000W - 075334
-21%
Електрическа косачка Райдер RD-LM34 - 2000W - 075334
Дни
Часа
Мин
Сек
112.00€ (219.05 лв)
142.65€ (279.00 лв)
Без данък: 112.00€ (219.05 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 075334
Електрическата косачка Raider RD-LM34 е с мощност от 2000W
Максимална площ 1000m2 (с нея може да косите до един декар)
Raider RD-LM34 e много удобна за пренасяне. Има голям кош с вместимост 50 л. Raider RD-LM34 дава възможност за регулиране на височината на косене 20-70 mm. Косачката има широчина на косене от 430мм.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 2000 W |
| Обороти на празен ход | 3300 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 230V |
| Широчина на косене | 43 см |
| Височина на косене | 20-70 мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 50 литри |
| Максимална площ | 1000 кв.м |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Промоция
- Косачки
- Промоция градина