Фреза за канали FERM WSM1008, 150 мм, 1600 W - WSM1008
- Наличност: В наличност
- Производител: FERM
- КОД: WSM1008
- Тегло: 10.00 кг.
Мощност: 1600 W
Диаметър на диска: Ø 150 мм
Дълбочина на рязане: 8 - 40 мм (8 позиции)
Широчина на рязане: 8 - 30 мм (6 позиции)
Обороти на празен ход: 6000 min - 1
Тегло: 9.130 кг
Ергономичен дизайн с меко захващане за оптимален работен комфорт
Лазерен водач за прецизни срезове
Универсален адаптер за изсмукване на прах
Широка основна плоча за максимална стабилност
Окомплектоване:
2 броя диамантени дискове ф 150 мм
Адаптер за прахоулавяне
Ключ
Комплект резервни четки
Батерии за лазера
Длето
Транспортна чанта от плат
Информация за продукт
Инструментът е подходящ за прорязване на камък и бетон. Изключително подходящ при изработване на канали в стени и подове за кабели и проводници. Възможно е регулиране на широчината и дълбочината на рязане. Оборудван с лазер за прецизно водене на инструмента.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 150мм |
| Номинална Мощност | 1500 W |
| Обороти на празен ход | 6000 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Шлайф Машини
- Фрези за бетон
- Машини