Електрическа косачка Gardena 42 E - 04076-20
-15%
Спрян
Електрическа косачка Gardena 42 E - 04076-20
Дни
Часа
Мин
Сек
382.50€ (748.10 лв)
450.00€ (880.12 лв)
Без данък: 382.50€ (748.10 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Gardena
- КОД: 04076-20
- Тегло: 12.00 кг.
Много мощна 1700W със вместимост на кошът от 50 литра и височина на косене 200-600мм.
Информация за продукт
Много лека и удобна за косене електрическа косачка Gardena 42 E.Със Gardena 42 E можете да регулирате височината на косене на пет степени с ръкохватка и скала, на която височината лесно се вижда.Gardena 42 E е оборудвана с високопродуктивен мотор и надеждна ремъчна предавка за прецизно косене и събиране на тревата. Тази технология намалява теглото на косачката и значително улеснява работата.DuraEdge™ двойно закален нож за перфектни резултати при косене.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1700 W |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 220V |
| Широчина на косене | 42 см |
| Височина на косене | 60 мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 50 литри |
| Баркод | 4078500002486 |
| Код вносител | 967249601 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Косачки