Електрическа косачка Bosch UniversalRotak 450 - 06008B9005
- Наличност: Спрян
- Производител: Bosch Hobby
- КОД: 06008B9005
- Тегло: 13.50 кг.
Нарежете и съберете окосената трева в една стъпка благодарение на технологията Powerdrive. Изключителна производителност на рязане и събиране благодарение на постоянен висок въртящ момент, закалени остриета и иновативна технология на засмукване
Променяйте лесно височината на косене на UniversalRotak 450. Интегрираната система улеснява много промяната на височината на косене на косачката. Простата настройка с един бутон в 6 стъпки ви позволява да промените височината на косене от 20 на 70 мм
Ergoflex: по-малко усилия и повече контрол при косене. Системата Bosch Ergoflex позволява косачката Rotak да бъде лесно насочена, като същевременно защитава гръбначния стълб. Дръжката помага да се поддържа здрава форма и облекчава мускулите на ръцете и гърба. Многопозиционният превключвател осигурява максимален комфорт
LeafCollect: Използвайте косачката, за да съберете листа през есента. Ножът Bosch LeafCollect е предназначен за перфектно косене през пролетта и лятото, а през есента, събиране на сухи листа от тревата и настъргването им, преди да достигнат торбичката с трева
Сгъваема торба за трева (Универсална): лесно съхранение на торбата за трева. Внушителната торба за трева от 40 л намалява броя пъти на изсипване, когато е празна по време на косене. Също така може да се сгъва, за да спести на косачката възможно най-малко място
ProSilence и функции, които подобряват комфорта на работа
Информация за продукт
За удобно косене – удобни функции и отлични резултати
Височината може да се регулира на 6 степени, от 25 mm до 70 mm, само с един бутон
Ножът LeafCollect отлично реже тревата или събира листата за лесно изхвърляне
Изпитайте удоволствие от удобна и здравословна поза при работа с ръкохватките Ergoflex
За подрязване на трева и надробяване на събрани листа
Чувалът за окосена трева се сгъва плоско за лесно съхранение и предпазва от препълване чрез индикатор за пълнене
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1300 W |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Напрежение | 230V |
| Широчина на косене | 34 см |
| Височина на косене | 25 – 70 мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 40 литри |
| Регулиране на височината на косене | 6 стъпки |
| Режеща система | Закален и заточен стоманен нож |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Косачки