Настолен циркуляр с герунг YATO 82172, ф 185 мм, 1500 W, лазер - 82172
- Наличност: Спрян
- Производител: Yato
- КОД: 82172
- Тегло: 12.80 кг.
Професионален потапящ циркуляр с герунг за право и ъглово рязане. Осигурява прецизна и бърза обработка на материалите. Предназначен за рязане на первази, панели, паркети, PVC профили, кабелни канали, квадратна дървесина, летви и други. Благодарение на лесно настройващите се ъгли на рязане, машината осигурява перфектно водещо рязане под всеки ъгъл.
Мах. дължина на рязане 45°: 145 мм
Мах. дължина на рязане 90°: 210 мм
Стабилна метална основа с прецизно регулиране на хоризонталния и вертикалния ъгъл на рязане
Странични разтегателни скоби за рязане на по-дълги елементи
Лазерен водач
Скоба за фиксиране на обработваемите материали
Четлива ъглова скала
Възможност за използване на торба или свързване към прахосмукачка
Компактни размери и транспортна дръжка
Информация за продукт
Окомплектоване:
Транспортна картонена кутия
Диск Ø 185 х 30, Т2
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1500 W |
| Обороти на празен ход | 4500 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Лазерно насочване | Да |
| Свързване към прахосмукачка | Да |
| Дълбочината на рязане при 90° | 60 мм |
| Дълбочината на рязане при 45° | 38 мм |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 185/30 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Стационарни машини
- Настолни циркуляри за дърво
- Машини