Отрезна машина RAGE 2 / EVOLUTION 085-0003 - EVO 085-0003
Спрян
Отрезна машина RAGE 2 / EVOLUTION 085-0003 - EVO 085-0003
636.00€ (1,243.91 лв)
Без данък: 636.00€ (1,243.91 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Еvolution
- КОД: EVO 085-0003
- Тегло: 5.80 кг.
Универсална технология за рязане на мека стомана, алуминий и дърво (дори със забити гвоздеи), с един единствен диск.
Комбиниран с 36 зъбен диск с покритие от волфрамов карбид, мощен двигател и здрава трансмисия за висока мощност и надеждно рязане.
За рязрязване на 6 мм мека стомана без прегряване, без назъбване, практически без искрене, като получения детайл, може да се използва веднага.
Регулируема дълбочина
Информация за продукт
Капацитет на рязане в стомана: 6 мм
Капацитет на рязане: 6 мм2 (квадратни профили)
Капацитет на рязане на правоъгълни профили: 89 мм2
Капацитет на рязане на кръгли профили и тръби: диаметър до 130 мм
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 1450 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 355 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Стационарни машини
- Настолни циркуляри за метал
- Машини