Прободен трион тип зеге Райдер RD-JS28 - 050125
Прободен трион тип зеге Райдер RD-JS28 - 050125
38.35€ (75.01 лв)
Без данък: 38.35€ (75.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 050125
- Тегло: 2.40 кг.
Прободен трион тип зеге RD-JS28 с мощност от 850W и възможност за регулиране на оборотите.
Информация за продукт
Много удобен и лек прободен трион тип зеге Raider RD-JS28,с възможност за рязане под ъгъл 45 градуса.Raider RD-JS28 дава възможност за регулиране на оборотите постредством матерялът.
Захр. Напр.: 230V~50Hz
Мощност: 850W • Регулир. обороти: 0-3000 min-1
Дълбочина на рязане в дърво: 80mm
Регулиране на оборотите
Лазер
Прахоулавяне
Рязане под ъгъл 450
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 3000 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Лазерно насочване | Да |
| Дълбочина на рязане в дърво | 80 мм |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Железария
- Интериор
- Триони
- Прободен трион тип зеге
- Машини