Електрическа косачка Райдер RD-LM30 - 1200W - 075330
-26%
Електрическа косачка Райдер RD-LM30 - 1200W - 075330
Дни
Часа
Мин
Сек
52.00€ (101.70 лв)
70.00€ (136.91 лв)
Без данък: 52.00€ (101.70 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 075330
- Тегло: 10.50 кг.
- EAN: 3800972015517
Косачна на Райдер на много добра цена с мощност от 1200W.
RD-LM30
Информация за продукт
Косачка Raider RD-LM30 e много удобна за пренасяне.Има голям кош с вместимост 30 л.Raider RD-LM30дава възможност за регулиране на височината на косене 20-40-60 mm.Машината има широчина на косене от 320мм.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 3700 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 230V |
| Широчина на косене | 32 см |
| Височина на косене | 20-40-60 мм |
| Вместимост на контейнера за трева | 30 литри |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Електрически косачки
- Косачки