Прободен трион тип зеге Райдер RDP-JS25 - 050119
Прободен трион тип зеге Райдер RDP-JS25 - 050119
46.02€ (90.01 лв)
Без данък: 46.02€ (90.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 050119
- Тегло: 2.10 кг.
Прободен трион с мощност от 650W.
Информация за продукт
Много удобен и лек прободен трион тип зеге Raider RDP-JS25,с възможност за рязане под ъгъл 45 градуса.Raider RDP-JS25 дава възможност за регулиране на оборотите постредством матерялът.Машината достига до 80мм в дърво и 10мм в метал.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 650 W |
| Обороти на празен ход | 3000 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Рег. на оборотите | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Свързване към прахосмукачка | Да |
| Дълбочина на рязане в дърво | 80 мм |
| Дълбочина на рязане в алуминий | 10 мм |
| Рязане под наклон | 45 |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Триони
- Прободен трион тип зеге
- Машини