Роботизирана косачка GARDENA Sileno city 250 - 15001-32
- Наличност: В наличност
- Производител: Gardena
- КОД: 15001-32
- Тегло: 7.30 кг.
Поддръжката на моравата може да бъде невероятно лесна, дори в малки градски градини! Косачката за трева Gardena Sileno city 250 осигурява прецизно косене и е предназначена за косене на тревни площи до 250 квадратни метра. Действа изключително в режим "мулчиране", когато нарязаната растителност се нарязва старателно и се връща на земята под формата на тор. Можете да се насладите на свободно време и перфектно поддържана морава.
Косачката за трева Gardena Sileno city 250 е подходяща за малки площи. Тя се движи по тесни коридори без проблеми. Готов да работи при всяко време и коси толкова тихо, че едва го чувате. Когато косенето приключи, той сам ще се върне в зарядната станция. По време на инсталацията асистент по програмиране ви превежда през интуитивно меню и изчислява плана за косене вместо вас. Времето за косене е свободно програмируемо, така че роботизираната косачка работи само когато имате нужда от нея.
Моделът Sileno city е оборудван с функцията SensorControl: интелигентната система за косене автоматично регулира времето за косене в зависимост от скоростта на растеж на тревата. Достатъчно е да настроите роботизираната косачка веднъж, да ограничите нейната зона на движение и няма нужда да се притеснявате за моравата, тя ще свърши цялата работа в бъдеще.
Информация за продукт
Характеристики
| Характеристики | |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Батерия | 18 V Li- ion |
| Широчина на косене | 16 см |
| Височина на косене | 20 - 50 мм |
| Максимална площ | 250 кв.м |
| Код вносител | 967646807 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Косачки
- Косачки роботи