Винтоверт електически 300W RD-CDD01 - 073102
Спрян
Винтоверт електически 300W RD-CDD01 - 073102
54.98€ (107.53 лв)
Без данък: 54.98€ (107.53 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Raider
- КОД: 073102
- Тегло: 1.40 кг.
До края на месец Януари получавате RD-CDD01
Информация за продукт
Изключително удобен винтоверт на Райдер, който Ви прави независими от захранване, не е нужно да зареждате батерии, включвате в контакта и работите.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 300 W |
| Обороти на празен ход | 800 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 16 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | Не |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 16 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-800 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 16+1 позиции |
| Баркод | 3800123163579 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Електрически винтоверти
- Машини