Винтоверт за гипсокартон 710W 1/4 - 073107
Винтоверт за гипсокартон 710W 1/4 - 073107
51.13€ (100.00 лв)
Без данък: 51.13€ (100.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 073107
- Тегло: 2.00 кг.
Мощност: 710 W - осигурява достатъчна сила за ефективно завинтване в гипсокартон.
Захват: 1/4" - стандартен размер за повечето битове и накрайници.
Метален корпус: Увеличава издръжливостта и живота на инструмента.
Регулируеми обороти: Позволява ви да адаптирате скоростта към различните видове работа.
Реверс: Удобно за развиване на винтове.
Информация за продукт
Монтиране на гипсокартон: Завинтване на профили и листове към дървена или метална конструкция.
Други леки строителни задачи: Свързване на дървени елементи, работа с пластмаса и метал.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 710 W |
| Обороти на празен ход | 4000 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Безплатна доставка | Не |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 90 Nm |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 - 4000 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверти за ГК
- Машини