Електрически ударен гайковерт HiKOKI WR22SE - WR22SE-WAZ
Провери наличност
Електрически ударен гайковерт HiKOKI WR22SE - WR22SE-WAZ
689.73€ (1,348.99 лв)
Без данък: 689.73€ (1,348.99 лв)
- Наличност: Провери наличност
- Производител: Hikoki
- КОД: WR22SE-WAZ
- Тегло: 4.60 кг.
Електрически ударен гайковерт Hitachi WR22SE за професионалисти.
Информация за продукт
Въпреки теглото си Гайковерт ударен Hitachi WR22SA има най-високия въртящ момент на затягане (620Nm) в този клас. Затяга и развинтва винтове и болтове без да наранява главата им. Здрав алуминиев корпус и двойна изолация.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 1400 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 620 Nm |
| Гаранция | 2 години, 3 години, с регистация |
| Напрежение | 220V |
| Захват гайковерт | 3/4" |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Гайковерти
- Промоция
- Електрически гайковерти
- Машини