Мотофреза електрическа 750W 300mm RD-ET01 - 095101
-21%
Мотофреза електрическа 750W 300mm RD-ET01 - 095101
Дни
Часа
Мин
Сек
156.47 лв (80.00€) (80.00€)
199.01 лв (101.75€) (101.75€)
Без данък: 156.47 лв (80.00€) (80.00€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 095101
- Тегло: 10.50 кг.
Идеален помощник в домашната градина. Единственото от което се нуждае е захранващ кабел. С тази малка и компактна мотофреза на rider може да обработвате неголеми площи без проблем RD-ET01
Информация за продукт
Много удобна за по-малки пространства защото е много малка и компактна.Мотофреза Електрическа Raider RD-ET01 има мощност от 750W.
Мощност: 750 W
Обороти: 300 min-1
Работна ширина: 300 mm
Работна дълбочина: 200 mm
Диаметър на ножовете: 220 mm
Тегло: 7,100 kg
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 750 W |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Баркод | 3800123163340 |
| Брой скорости | една |
| Ширина на фрезоване | 30 см |
| Работна дълбочина фрезоване | 20 см |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Градинска техника
- Идея за подаръци
- Промоция
- Мотофреза
- Промоция мотофрези