Настолен циркуляр за дърво Bosch GCM 12 GDL - 0601B23600
-17%
Настолен циркуляр за дърво Bosch GCM 12 GDL - 0601B23600
Дни
Часа
Мин
Сек
2,521.06 лв (1,289.02€) (1,289.00€)
3,031.54 лв (1,550.03€) (1,550.00€)
Без данък: 2,521.06 лв (1,289.02€) (1,289.00€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0601B23600
- Тегло: 32.10 кг.
- EAN: 3165140584890
С мощност от 2000W и Dдиск: 305х30 мм.
Информация за продукт
Bosch GCM 12 GDL предлага продължителна точност чрез иновационно, изключително здраво водещо рамо, което не се нуждае от поддържане.Изтеглящ механизъм без триене осигурява лесно рязане без загуба на сила.Настолен циркуляр за дърво Bosch GCM 12 GDL гарантира точни срезове и най-високо качество на рязане благодарение на вграден лазер с двойни линии и диск за рязане „Top Precision Best for Wood“.Удобно разположени обслужващи елементи за регулиране на скосяването и наклона.Bosch GCM 12 GDL е снабден с функция прорязване на канали.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 2000 W |
| Обороти на празен ход | 3800 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Лазерно насочване | Да |
| Дълбочината на рязане при 90° | 341 мм |
| Дълбочината на рязане при 45° | 240 мм |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 305/30 мм |
| Напрежение | 220V |
| Баркод | 3165140584890 |