Ударен Гайковерт METABO SSW 650 - 602204000
Няма наличност
Ударен Гайковерт METABO SSW 650 - 602204000
377.84€ (738.99 лв)
Без данък: 377.84€ (738.99 лв)
- Наличност: Няма наличност
- Производител: Metabo
- КОД: 602204000
- Тегло: 3.00 кг.
Ударният гайковерт METABO SSW 650 е високопроизводителен инструмент,
предназначен да се справя с тежки задачи. Със своя мощен мотор и здрава конструкция, той е идеален за задачи като:
Ремонт на автомобили: Затягане и разхлабване на гайки, смяна на гуми и др.
Конструкция: Завиване и премахване на големи болтове и винтове в различни приложения.
Индустриална поддръжка: Справяне с тежки задачи във фабрики и работилници.
Информация за продукт
Ударен Гайковерт METABO SSW 650 разполага със много висок въртящ момент.Разполага със варио електроника, работеща с различни скорости в зависимост от използваните материали.METABO SSW 650 притежава здрав корпус от лят алуминий, който осугурява максимална издръжливост и разсейване на топлината.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 650 W |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 600 Nm |
| Гаранция | 2 години, 3 години, с регистация |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 2100 мин-1 |
| Захват гайковерт | 1/2" |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Гайковерти
- Промоция
- Електрически гайковерти
- Машини