Ъглошайф Einhell TC-AG115/750 - 4430960
Ъглошайф Einhell TC-AG115/750 - 4430960
35.79€ (70.00 лв)
Без данък: 35.79€ (70.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Einhell
- КОД: 4430960
- Тегло: 1.70 кг.
Ъглошлайфът TC-AG 115 е с диаметър на диска 115 мм. Лек и удобен инструмент, който осигурява добро рязане, шлифоване. Може да го изполвате в градината, работилницата и гаража. Инструментът има защита на диск за висока безопасност по време на работа, както и защитна функция при рестартиране. Заключването на шпиндела позволява бърза и лесна смяна на инструмента. Притежава допълнителна дръжка, която е с възможност за настройка в две различни положения.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 115мм |
| Номинална Мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 11000 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Дължина х Височина | 320 x 133 мм |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 115мм
- Машини