Ъглошлайф Bosch GWS 7-115 - 0601388106
-25%
Ъглошлайф Bosch GWS 7-115 - 0601388106
Дни
Часа
Мин
Сек
66.00€ (129.08 лв)
88.00€ (172.11 лв)
Без данък: 66.00€ (129.08 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0601388106
- Тегло: 2.50 кг.
- EAN: 3165140823692
Информация за продукт
Най-малка обиколка на ръкохватката при мощни 720 W
- Ъглошлаиф Bosch GWS 7-115 Притежава най-малка обиколка на ръкохватката (176 mm) в сравнение с други ъглошлайфи в своя мощностен клас за особено удобна работа
- Мощен 720 W мотор при тегло само 1,9 kg за продължителна работа
- Плоска глава на редуктора за удобна работа и в тесни места
- Специално разработени входни отвори за въздух за оптимално охлаждане на мотора за по-голяма експлоатационна продължителност
- Кожух със защита срещу завъртане за с висока степен на защита на работещия
- Защитния прекъсвач на Ъглошлаиф Bosch GWS 7-115 осигурява контролирано включване на машината – за по-висока защита на работещия
-
Функции на Ъглошлаиф Bosch GWS 7-115
- Champion-мотор
- Директно охлаждане
- Сигурен срещу завъртане защитен кожух
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 115мм |
| Номинална Мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11000 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 115мм
- Машини