Ъглошлайф BLACK EDITION BLACK EDITION Райдер RDP-AG63 - 020303
Ъглошлайф BLACK EDITION BLACK EDITION Райдер RDP-AG63 - 020303
118.99 лв (60.84€) (60.84€)
Без данък: 118.99 лв (60.84€) (60.84€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 020303
- Тегло: 3.01 кг.
Лек, удобен и компактен ъглошлайф на Raider. Разполагащ с мощност от 1200 W. RDP-AG63 Black edition има заключващ шпиндел за лесно сменяне на диска. Плавен старт с ограничаване на пусковия ток. Нова подобрена турбина за оптимално охлаждане на електромотора. Подобрени четки с увеличена дълготрайност. Система за предотвратяването на самостоятелно повторно включване на ъглошлайфа след спиране на тока.
Диаметър на вътрешен отвор 22.23мм.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 125мм |
| Номинална Мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 9000 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 3 години |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 125мм
- Машини