Ъглошлайф Райдер RDP-AG21 - 020118
Ъглошлайф Райдер RDP-AG21 - 020118
100.00 лв (51.13€) (51.13€)
Без данък: 100.00 лв (51.13€) (51.13€)
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 020118
- Тегло: 2.20 кг.
Информация за продукт
Ъглошлайф RAIDER RDP-AG21 е от професионалната серия на Райдер - RAIDER Рро. Това са инструменти за професионална и продължителна работа!
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 150мм |
| Номинална Мощност | 1050 W |
| Обороти на празен ход | 8800 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | Не |
| Гаранция | 1 година |
| Защита срещу повторно включване | Да |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 220V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 8800 мин-1 |
| Баркод | 3800123122552 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 150мм
- Машини