Ъглошлайф Bosch GWS 18-150 L - 06017A5000
-25%
Ъглошлайф Bosch GWS 18-150 L - 06017A5000
Дни
Часа
Мин
Сек
248.25€ (485.53 лв)
331.00€ (647.38 лв)
Без данък: 248.25€ (485.53 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06017A5000
- Тегло: 2.60 кг.
- EAN: 3165140923965
С мощност от 1800W.
Информация за продукт
Ъглошлайфът Bosch GWS 18-150 L е малък и много компактен ъглошлайф с мощността на голям ъглошлайф. Снабден е с 1800W мотор за най-тежки натоварвания и бръз напредък при работа.Bosch GWS 18-150 L има тънък издължен корпус за работа без умора и удобство при продължително натоварване.Ъглошлайфът Bosch GWS 18-150 L има KickBack Control,защита от повторно включване и защита от претоварване.
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 150мм |
| Номинална Мощност | 1800 W |
| Обороти на празен ход | 10000 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Защита срещу повторно включване | Да |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Ъглошлайф 150мм
- Машини