Ъглошлайф METABO WX 2200-230 - 600397000
Няма наличност
Ъглошлайф METABO WX 2200-230 - 600397000
183.55€ (358.99 лв)
Без данък: 183.55€ (358.99 лв)
- Наличност: Няма наличност
- Производител: Metabo
- КОД: 600397000
- Тегло: 5.80 кг.
Мощен ъглошлайф на METABO с 2200W
Информация за продукт
Ъглошлайф METABO WX 2200-230 има плавен старт и електронна защита от претоварване, теглото му е5.8 кг. Окомплектовка: предпазител, опорна шайба, затягаща гайка, двурог ключ
Характеристики
| Характеристики | |
| Диаметър на диска | 230мм |
| Номинална Мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6600 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години, 3 години |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Напрежение | 230V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ъглошлайфи
- Промоция
- Ъглошлайф 230мм
- Машини