Акумулаторен перфоратор HR166DSMJ / SDS-plus - MAKITA - HR166DSMJ
Акумулаторен перфоратор HR166DSMJ / SDS-plus - MAKITA - HR166DSMJ
322.11€ (629.99 лв)
Без данък: 322.11€ (629.99 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: HR166DSMJ
- Тегло: 2.00 кг.
Перфоратор SDS-plus на Makita е с подобрена ръкохватка - позволява по-добър контрол над машината. Предназначен е за пробиване на отвори в зидария и бетон най-вече за аварийни и сервизни групи.
Информация за продукт
Окомплектовка -
2 бр. 10.8 V 4 Ah батерия,
Зарядно устройство,
Доставя се в куфар
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 680 мин-1 |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 10 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 16 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Енергия на удара | 1.1 J |
| Куфар | Да |
| Батерия | Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 - 680 мин-1 |
| Режим на работа | Пробиване |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Машини