Акумулаторен перфоратор UniversalHammer 18V без батерия и зарядно - 06039D6000
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Hobby
- КОД: 06039D6000
- Тегло: 2.00 кг.
- EAN: 4053423229141
Информация за продукт
UniversalHammer 18V на Бош е специализиран уред с висока ефективност на работа. Има сравними технически параметри с перфоратор с електрическо захранване. Оптимизираният ударен механизъм с функция длето позволява пробиване на отвори с максимален диаметър 16 mm в бетон, а благодарение на енергията на удара от - 2,0 J, той е бърз колкото перфоратор с електрическо захранване от клас 2 kg.
Перфораторът е оборудван с най-новите системи за защита от претоварване - електронната система за защита ECP и системата за управление на топлинната енергия
Ефективен DC мотор от BOSCH, осигуряващ дълготрайна и безпроблемна работа,
Последно поколение SDS-Plus държач за инструменти с капак против прах
Оптимизиран перфоратор с до 2.0J енергия на удара, благодарение на който пробиването в най-твърдия бетон вече е удоволствие
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 2000 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 25 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 16 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Енергия на удара | 2 J |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Железария
- Интериор
- Къртачи и Перфоратори
- Машини