Акумулаторен ударен винтоверт Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap - 06039A3400
-24%
Спрян
Акумулаторен ударен винтоверт Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap - 06039A3400
Дни
Часа
Мин
Сек
147.27€ (288.04 лв)
193.78€ (379.00 лв)
Без данък: 147.27€ (288.04 лв)
- Наличност: Спрян
- Производител: Bosch Hobby
- КОД: 06039A3400
- Тегло: 2.00 кг.
<p>Прецизна работа и оптимална гъвкавост в труднодостъпни пространства. AdvancedImpact 18 QuickSnap е18 V е комбиниран винтоверт с 3 адаптера: ексцентричен, ъглов за завинтване и патронник за пробиване. Лесна смяна на адаптери благодарение на QuickSnap свързване
Доставя се с:
1 акумулаторна батерия PBA 18V 1.5Ah W-A
Адаптер с патронник
Двоен бит за винтоверт
Ексцентрикова приставка
Зарядно устройство AL 1815 CV
Ъглова надставка
Информация за продукт
Акумулаторен ударен винтоверт Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap е цялостното решение за завинтване и пробиване.Прецизна работа и оптимална гъвкавост в труднодостъпни пространства.Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap предлага лесна и бърза смяна адаптерите благодарение на QuickSnap свързване.Bosch AdvancedImpact 18 QuickSnap достига до 38Nm максимален въртящ момент.Разполага с 20+2 степени за регулиране на въртящият момент.Достига честота на ударите от 21.700 min-1.
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1350 мин-1 |
| Тип | Хоби |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Ударна функция | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 30 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 38 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Удари в минута | 21700 уд/мин |
| Макс.Ø на проб. в зидария | 10 |
| Батерия | 18V 1.5Ah Li-ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-400 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-1350 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 20+2 позиции |
| Ъглова бормашина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 18.0V
- Машини