Акумулаторен винтоверт Makita DDF083Z без батерия - DDF083Z
Акумулаторен винтоверт Makita DDF083Z без батерия - DDF083Z
137.03€ (268.01 лв)
Без данък: 137.03€ (268.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: DDF083Z
- Тегло: 1.40 кг.
Доставя се без батерия и зарядно
Акумулатореният винтоверт Makita DDF083Zе лек и компактен инструмент с възможност за регулиране на оборотите (2 степени). Шестостенен патронник за бърза смяна.
Ергономичната ръкохватка с меко гумено покритие осигурява по-удобна работа и по-голям контрол. Вградена светодиодна подсветка с функция за допълнително осветяване.
Информация за продукт
Капацитет на батерията1,3 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
Hex shank1/4 "
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1700 мин-1 |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 36 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 40 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Батерия | Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 - 500 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0 - 1700 мин-1 |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 18.0V
- Машини