Акумулаторен ударен винтоверт Bosch GSB 18V-110 C Solo - без батерия и зарядно - 06019G030A
-25%
Акумулаторен ударен винтоверт Bosch GSB 18V-110 C Solo - без батерия и зарядно - 06019G030A
Дни
Часа
Мин
Сек
255.00€ (498.74 лв)
340.00€ (664.98 лв)
Без данък: 255.00€ (498.74 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06019G030A
- Тегло: 1.10 кг.
- EAN: 3165140956314
Акумулаторен ударен винтоверт Bosch GSB 18V-110 C без батерия и зарядно устройство в куфар L-boxx
Акумулаторен винтоверт GSB 18V-110 C Bosch е с висока мощност- въртящ момент от 110 Nm и безчетков двигател осигуряват бърз напредък в работата
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 2100 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 13мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 82 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 110 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Макс.Ø на проб. в зидария | 16 |
| Батерия | Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-480 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-2100 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 25+1 позиции |
| LED работна светлина | Да |