Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 12V-30 + 39ч - 06019G9001
-25%
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 12V-30 + 39ч - 06019G9001
Дни
Часа
Мин
Сек
142.50€ (278.71 лв)
190.00€ (371.61 лв)
Без данък: 142.50€ (278.71 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06019G9001
- Тегло: 1.20 кг.
Акумулаторен винтоверт GSR 12V-30, 2 батерии 2,0 Ah, зарядно устройство 12V-20, 25 комплекта аксесоари, 7 комплекта свредла за зидария Комплект свредла за дърво, 7 комплекта свредла за зидария Комплект свредла за метал и кутия
Информация за продукт
По-дълъг живот: благодарение на безчетковия мотор
Отлични резултати при завинтване и пробиване
Изключителна производителност: Високият въртящ момент и бързите скорости на пробиване осигуряват бърз напредък на работата
Професионална система 12V. Мощност в компактен формат. Максимален комфорт при работа. Всички батерии са съвместими с нови и съществуващи инструменти Bosch Professional от същия клас на напрежение.
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1600 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 20 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 30 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-420 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-1600 мин-1 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Промоция
- Винтоверт акумулаторен 12.0V
- Машини