Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 12V-35 - 06019H8002
-25%
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 12V-35 - 06019H8002
Дни
Часа
Мин
Сек
260.25€ (509.00 лв)
347.00€ (678.67 лв)
Без данък: 260.25€ (509.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 06019H8002
- Тегло: 1.20 кг.
- EAN: 3165140953719
Винтовертът с по-добрата производителност и компактност в 12 V категория
Компактна конструкция дава възможност за оптимална работа, особено когато работите над главата или в тесни пространства
По-добро съотношение между производителност и размер: 35 Nm твърд въртящ момент, 0-1750 1/min, 154 mm дължина на главата
Безчетков мотор заедно с Electronic Motor Protection (електронна защита на мотора) предотвратяват претоварване и осигуряват по-голяма експлоатационна продължителност на инструмента
Ø на винта, макс. - 8 mm
Информация за продукт
Доставя се с :
2 x акумулаторна батерия GBA 12V 3.0Ah
L-BOXX 102
Бързозарядно устройство GAL 12V-40 Professional
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 1750 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 10мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 32 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 10 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Максимален въртящ момент | 35 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Батерия | 12 V Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0 – 460 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 20+1 позиции |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Промоция
- Винтоверт акумулаторен 12.0V
- Машини