Къртач BOSCH GSH 11 E - 0611316708
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0611316708
- Тегло: 10.10 кг.
- EAN: 3165140203906
GSH 11 E SDS-Max е 1500 W мощност на двигателя
Енергията на удар е 16,8 J (съгласно процедура на EPTA 05/2009)
от 900 до 1890 об / мин (регулируема)
Капацитет на къртене в бетон 490 kg / h
Система за смазване: централно, непрекъснато смазване с масло
4 м захранващ кабел
Тегло на машината 10,1 кг
Страна производител Германия (Leinfelden)
Един от най-мощните къртачи в света в клас 11 кг.
Той е несравним по отношение на капацитета за отстраняване на остатъци, благодарение на конструкцията на ударния механизъм, генериращ енергия на удар от 16,8 J и използването на двигател с мощност 1500 W, този къртач постига капацитет за отстраняване - 490 кг бетон за 60 минути.
Информация за продукт
GSH 11 E Системата BOSCH Constant Electronic с плавно, електронно регулиране на силата на удара гарантира постоянна скорост на удара, независимо от товара,
GSH 11 E се доставя с:
Шило за разрушаване
Плоско длето SDS-MAX 25 / 400mm
Допълнителна дръжка
Кърпа
Грес в епруветката
Пластмасов куфар
Ръководство за потребителя на български език
Гаранционна карта
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1500 W |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | SDS Max |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Енергия на удара | 16,8 J |
| Удари в минута | 900-1890 уд/мин |
| Дължина х Височина | 570 х 270 мм |
| Куфар | Да |
| Напрежение | 220V |
| Режим на работа | Къртене |
| Баркод | 3165140203906 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Машини