Диамантено-пробивна машина Bosch GDB 350 WE - 0601189900
-17%
Диамантено-пробивна машина Bosch GDB 350 WE - 0601189900
Дни
Часа
Мин
Сек
2,289.00€ (4,476.89 лв)
2,754.00€ (5,386.36 лв)
Без данък: 2,289.00€ (4,476.89 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Bosch Professional
- КОД: 0601189900
- Тегло: 12.00 кг.
- EAN: 3165140799317
Стационарно пробиване в системата със стойка за пробиване GCR 350.Стойката не влиза в цената.
Информация за продукт
Много мощна 3200W диамантено-пробивна машина Bosch GDB 350 WE за проходни отвори в армиран бетон до 350 mm.Bosch GDB 350 WE гарантира за голяма експлоатационна продължителност благодарение на здрава конструкция и редуктор със смазване с масло. Захват на инструмента 1 1/4" UNC.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 3200 W |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 350 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Куфар | Да |
| Макс.Ø на проб. в зидария | 350 |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Ударни бормашини
- Машини