Бормашина Makita DP4011 - DP4011
Бормашина Makita DP4011 - DP4011
161.06€ (315.01 лв)
Без данък: 161.06€ (315.01 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: DP4011
- Тегло: 2.30 кг.
Бормашина 720W,I/0-1200,II/0-2900об.,DP4011 Превключвател за реверсиране, електронно регулиране и заключване на спусъка за непрекъсната работа.
Информация за продукт
Алуминиевия корпус на редуктора и здравия корпус на тялото позволяват най-тежко натоварване. Отделно регулиране на оборотите. Патронник със зъбен венец. Ограничител на въртящия момент предпазва оператора и редуктора от случаен откат. Мощно и удобно пробиване / завинтване. 43 мм Евро-шийка на шпиндела. Гумирана ръкохватка. Механичен 2-скоростен редуктор.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 2900 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | 13мм Безключов |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 40 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 31 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Напрежение | 220V |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Идея за подаръци
- Промоция
- Ударни бормашини
- Машини