Ръчен циркуляр Makita HS7601 1200W, 190 мм - HS7601
-20%
Ръчен циркуляр Makita HS7601 1200W, 190 мм - HS7601
Дни
Часа
Мин
Сек
121.00€ (236.66 лв)
150.32€ (294.00 лв)
Без данък: 121.00€ (236.66 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: HS7601
- Тегло: 4.00 кг.
- EAN: 088381686099
Мощност от 1200 W.
Този мощен ръчен циркуляр Makita HS7601 разполага с ножичен механизъм за настройка на дълбочината на рязане. Машината разполага с електронен плавен старт. Makita HS7601 дава възможност за рязане под наклон до 45 градуса. Ергономичен дизайн със здрава опорна плоча от лят алуминий. Оптимизирано отвеждане на стружките и турбовентилатор за добра видимост към очертаната линия и точно водене при рязане.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 4900 мин-1 |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Свързване към прахосмукачка | Да |
| Рязане под наклон | 45 |
| Дълбочината на рязане при 90° | 66 мм |
| Дълбочината на рязане при 45° | 46 мм |
| Диаметър на реж.диск/отвор | 190/30 мм |
| Напрежение | 220V |
| Баркод | 088381686099 |
| Код вносител | 112 MKT 154 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Ръчен циркуляр
- Идея за подаръци
- Промоция
- Машини