Магнитна бормашина Makita HB500 - HB500
Магнитна бормашина Makita HB500 - HB500
1,449.51€ (2,835.00 лв)
Без данък: 1,449.51€ (2,835.00 лв)
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: HB500
- Тегло: 18.50 кг.
С мощност от 1150W.
Информация за продукт
Магнитна бормашина Makita HB500 е снабдена с много мощен електромагнит 950кг (9300 N).Дава възможност за прецизно пробиване в стомана 12-50 mm.Рязане само по периферията на отвора,по-бързо и по-ефективно пробиване в сравнение с нормално свредло.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1150 W |
| Обороти на празен ход | 650 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 50 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-350 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-650 мин-1 |
| Баркод | 0883816229816 |
| Код вносител | 008 MKT 002 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Машини
- Магнитна бормашина