Перфоратор Райдер RDP-HD31 - 013112
- Наличност: В наличност
- Производител: Raider
- КОД: 013112
- Тегло: 5.50 кг.
Къртач 1100W 30mm SDS-plus, регулиране на оборотите. RDP-HD31 е удобен и мощен и има три функции на работа-къртене,пробиване и ударно пробиване Къртач Raider RDP-HD31 го почучавате с Безплатна доставка
Информация за продукт
Raider RDP-HD31 e удобен и мощен перфоратор на Райдер. Мощност: 1100 W Енергия на удара, макс. 4,2 J Честота на ударите при номинални обороти - 2650 Обороти на празен ход -- 750 min-1 Патронник: SDS plus Предпазен съединител Магнезиев корпус на редуктора. Двойна антивибрационна система. В куфар с допълнителни аксесоари. Допълнителна ръкохватка Сигурен захват с удобна антивибрационна дръжка. Превключвател на функциите пробиване/ударно пробиване за съобразена с материала работа Светлинен индикатор. Светлинния индикатор свети тогава, когато къртача е включен към електрическата мрежа.
Характеристики
| Характеристики | |
| Номинална Мощност | 1100 W |
| Обороти на празен ход | 750 мин-1 |
| Тип | Професионален |
| Тип патронник | SDS Plus |
| Вид захранване | Електрическа мрежа |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 40 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Макс.Ø на проб. в бетон | 30 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Гаранция | 2 години |
| Енергия на удара | 4.2 J |
| Удари в минута | 2650 уд/мин |
| Куфар | Да |
| Напрежение | 230V |
| Обороти на празен ход 1скорост | 300-750 мин-1 |
| Режим на работа | Ударно Пробиване, Пробиване, Къртене |
| Баркод | 3800123160844 |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Къртачи и Перфоратори
- Машини