Акумулаторен винтоверт Makita DDF486RTJ 130Nm с 2 х 18 V 5 Ah, зарядно и куфар - DDF486RTJ
- Наличност: В наличност
- Производител: Makita
- КОД: DDF486RTJ
- Тегло: 1.60 кг.
Доставя се с 2бр батерии 18 V 5 Ah зарядно устройство в куфар!
Makita DDF486RTJ е мощна 2-скоростна акумулаторна бормашина / винтоверт с 18 V Li-Ion батерия
BLDC - безчетков DC двигател
XPT технология - повишена устойчивост на прах и влага
Регулиране на скоростта на въртене със спусъка на превключвателя
21-степенен контрол на въртящия момент + пробиване
Въртящият момент на съединителя е регулируем в диапазона 1.0 - 12.0 Nm, а максималният въртящ момент на устройството е 130 Nm
Метални компоненти на зъбно колело за по-дълъг експлоатационен живот
Издръжлив метален корпус на скоростната кутия
По-компактен – в сравнение с модела DDF481, общата дължина е намалена
Самозаключваща се дръжка
Ергономична дръжка, покрита с еластомер
Двоен светодиод, осветяващ работната зона с функция за отложено затъмняване
Не е съвместим с батерии BL1811G, BL1813G, BL1815G (без електроника) и BL1815 батерия (18 V / 1.3 Ah)
Характеристики
| Характеристики | |
| Обороти на празен ход | 2100 мин-1 |
| Тип патронник | 13мм Безключов |
| Вид захранване | Акумулаторна |
| Реверс | Да |
| Макс.Ø на проб. в дърво | 50 мм |
| Макс.Ø на проб. в стомана | 13 мм |
| Безплатна доставка | офис ЕКОНТ |
| Рег. на оборотите | Да |
| Максимален въртящ момент | 130 Nm |
| Гаранция | 3 години, с регистация |
| Батерия | 18 V Li- ion |
| Обороти на празен ход 1скорост | 0-550 мин-1 |
| Обороти на празен ход 2 скорост | 0-2100 мин-1 |
| Регулиране на въртящ момент | 21 + D позиции |
| LED работна светлина | Да |
Отзиви и мнения
- В категория:
- Бормашини и винтоверти
- Винтоверт акумулаторен 18.0V
- Машини